Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Punkty głosowania papierowego

opublikowany: 14 czerwca 2018 16:27, katarzyna.domanska

Od 15 do 30 czerwca trwa głosowanie na pomysły w ramach V edycji budżetu partycypacyjnego w Warszawie.

Dla osób, które zdecydują się zagłosować tradycyjnie i osobiście oddać swoją papierową kartę do głosowania, przedstawiamy poniżej listę punktów głosowania w dzielnicach. Będą to zarówno punkty stacjonarne zlokalizowane w Urzędach Dzielnic, jak i dodatkowe punkty plenerowe. 

Papierowe karty do głosowania można pobrać TUTAJ


 

BEMOWO

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Bemowo, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Powstańców Śląskich 70

Codziennie w godz. 8:00-20:00 – Hala OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40

W poniedziałki i wtorki w godz. 14:00-20:00, w środy, czwartki i piątki w godz. 10:00-20:00 i w soboty (poza 30 czerwca) w godz. 10:00-16:00 – Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”, ul. Powstańców Śląskich 44

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00 – Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo, ul. Rozłogi 10


 

BIAŁOŁĘKA

W poniedziałki i czwartki w godz. 8:00-19:00, we wtorki, środy i piątki w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Białołęka, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Modlińska 197

16 czerwca, w godz. 11:00-16:00 – Namiot budżetu partycypacyjnego na terenie placu zabaw przy ul. Odkrytej

17 czerwca, w godz. 11:00-18:00 – Namiot budżetu partycypacyjnego na terenie Parku Henrykowskiego przy ul. Klasyków

23 czerwca, w godz. 12:00-16:00 – Namiot budżetu partycypacyjnego na terenie rekreacyjnym przy skrzyżowaniu ul. Krzyżówki z ul. Kowalczyka

24 czerwca, w godz. 11:00-18:00 – Namiot budżetu partycypacyjnego na terenie Parku Magiczna

30 czerwca, w godz. 13:00-19:00 – Namiot budżetu partycypacyjnego ustawiony na terenie rekreacyjnym Bociani Zakątek przy ul. Ruskowy Bród


 

BIELANY

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Bielany, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. S. Żeromskiego 29

Do 24 czerwca – w poniedziałki i wtorki w godz. 10:00-16:00 oraz w środy, czwartki i piątki w godz. 12:00-19:00, od 25 czerwca – w poniedziałki i wtorki w godz. 10:00-16:00 oraz w środy, czwartki i piątki w godz. 13:00-19:00– Wypożyczalnia Nr 15, ul. W. Bogusławskiego 6a

Od wtorku do piątku w godz. 10:00-20:00 – Miejsce Aktywności Lokalnej „Samogłoska”, ul. Samogłoska 9a 

Do 22 czerwca – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00, od 25 czerwca – w poniedziałki i wtorki w godz. 10:00-16:00 oraz w środy, czwartki i piątki w godz. 13:00-19:00 – Mediateka, ul. Szegedyńska 13a

Do 22 czerwca – od poniedziału do piątku w godz. 9:00-16:00, od 25 czerwca – w poniedziałki i wtorek w godz. 10:00-16:00 oraz w środy, czwartki i piątki w godz. 13:00-19:00 – Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży nr 43, ul. Perzyńskiego 3

Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-21:00 – Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1

Do 22 czerwca – od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00, od 25 czerwca – w poniedziałki i wtorki w godz. 10:00-16:00 oraz w środy, czwartki i piątki w godz. 13:00-19:00 – Biblioteka Publiczna, ul. Z. Romaszewskiego 19

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 – Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. M. Zaruskiego, ul. Rudzka 6

Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-19:00 – Miejsce Aktywności Lokalnej „Studnia”, ul. Estrady 112


 

MOKOTÓW

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Mokotów, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Rakowiecka 25/27

15 czerwca (piątek) w godz. 10:00-20:00 – Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32

17 czerwca (niedziela) w godz. 10:00-17:00 – punkt podczas Mokotowskiego Pikniku Niepodległościowego, skwer Grupy AK „Granat”

18 czerwca (poniedziałek) w godz. 10:00-20:00 – Szkoła Podstawowa nr 115, ul. Okrężna 80

19 czerwca (wtorek) w godz. 10:00-20:00 – Służewski Dom Kultury, ul. Bacha 15

20 czerwca (środa) w godz. 10:00-20:00 – Dom Kultury Dorożkarnia, ul. Siekierkowska 28

21 czerwca (czwartek) w godz. 10:00-20:00 – ul. Turecka 3

22 czerwca (piątek) w godz. 10:00-20:00 – Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a

25 czerwca (poniedziałek) w godz. 10:00-20:00 – Zespół Szkół nr 59, ul. Jana III Sobieskiego 68

26 czerwca (wtorek) w godz. 10:00-20:00 – Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21


 

OCHOTA

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Ochota, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Grójecka 17a

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Wydział Infrastruktury dla Dzielnicy Ochota, ul. Filtrowa 62

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Zespół Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Ochota, ul. Radomska 13/21

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia, ul. Białobrzeska 26

W poniedziałki w godz. 7:30-17:00, od wtorku do piątku w godz. 7:30-15:30 – Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota, ul. Białobrzeska 11

W poniedziałki w godz. 7:30-17:00, od wtorku do piątku w godz. 7:30-15:30 – Targowisko „Zieleniak”, ul. Grójecka 97

Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00 oraz w soboty w godz. 10:00-15:00 – XI Czytelnia Naukowa, ul. Grójecka 77

W poniedziałki i wtorki w godz. 10:00-15:00 oraz w środy, czwartki i piątki w godz. 14:00-19:00 – Wypożyczalnia Książek Naukowych, ul. Częstochowska 26

Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-19:00 oraz w soboty w godz. 10:00-15:00 – Biblioteka "Pod Skrzydłami", ul. Grójecka 109

W poniedziałki i wtorki w godz. 10:00-15:00 oraz w środy, czwartki i piątki w godz. 14:00-19:00 – Biblioteka "Skarżyńskiego", ul. Skarżyńskiego 5

W poniedziałki i wtorki w godz. 10:00-15:00, w środy, czwartki i piątki w godz. 14:00-19:00 oraz w soboty w godz. 10:00-15:00 – Biblioteka "Piątka", ul. Grójecka 109

W poniedziałki i wtorki w godz. 10:00-15:00 oraz w środy, czwartki i piątki w godz. 14:00-19:00 – Biblioteka "Białobrzeska", ul. Białobrzeska 21

W poniedziałki i wtorki w godz. 10:00-15:00 oraz w środy, czwartki i piątki w godz. 14:00-19:00 – Biblioteka "Przy Zawiszy", Al. Jerozolimskie 121/123

Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00 – Biblioteka "Baśniowa", ul. Grójecka 68

W poniedziałki i wtorki w godz. 10:00-15:00 oraz w środy, czwartki i piątki w godz. 14:00-19:00 – Biblioteka "Przy Narutowicza", ul. Grójecka 35

Od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 – Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Grzegorza Piramowicza, ul. Jasielska 49/53

Od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 – Szkoła Podstawowa Nr 23, im. Edwarda Szymańskiego, ul. Wawelska 48

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. Juliana Przybosia, ul. Białobrzeska 27

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Szkoła Podstawowa Nr 97 im. Leona Kruczkowskiego, ul. Spiska 1

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:30 – Szkoła Podstawowa Nr 152 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Powstańców Wielkopolskich 4

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Szkoła Podstawowa Nr 175 im. Heleny Marusarzówny, ul. Trzech Budrysów 32

Od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-13:30 – Szkoła Podstawowa Nr 264 im. Gabrieli Mistral, ul. W. Skorochód-Majewskiego 17

Od poniedziałku do piątku w godz. 7:45-15:30 – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego, ul. Gorlicka 3

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:30 – VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Wawelska 46

Od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00 – XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, ul. Grójecka 93

Od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 – XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego, Szczęśliwicka 50/54

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota”, ul. J. Siemieńskiego 6

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-15:30 – Zespół Szkół Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, ul. Szczęśliwicka 46

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-15:00 – Zespół Szkół nr 26, Urbanistów 3

Od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:30 – Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 1, ul. Szczęśliwicka 56

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:30 – Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka", ul. Szczęśliwicka 56

Od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-17:00 – Przedszkole nr 315 im. Zbigniewa Rychlickiego, ul. Szczepana Grzeszczyka 2

17 czerwca (niedziela) w godz. 14:00-17:00 – punkt podczas Pikniku Historycznego w parku Szczęśliwickim

23 czerwca (sobota) w godz. 18:00-21:00 – punkt podczas Potańcówki w parku Szczęśliwickim

24 czerwca (niedziela) w godz. 19:00-20:30 – punkt podczas Letniego Koncertu w parku Szczęśliwickim

20 czerwca (środa) w godz. 15:30-18:30 – punkt w siedzibie PKPS, ul. Grójecka 120

19 i 28 czerwca (wtorek i czwartek) w godz. 7:00-18:00 – punkt w siedzibie Przedszkola nr 315, ul. Grzeszczyka 2


 

PRAGA-POŁUDNIE

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Praga-Południe, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Grochowska 274

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Zakład Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Walewska 4

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Administracja nr 1 Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Niekłańska 35a

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Administracja nr 5 Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Siennicka 44

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Administracja nr 6 Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Sulejkowska 45

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Administracja nr 7 Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Hetmańska 25

16 czerwca (sobota) w godz. 13:00-19:00 – punkt podczas pikniku „Dzień Gocławia” w parku nad Balatonem

17 czerwca (niedziela) w godz. 14:00-20:00 – podczas wydarzenia na 40-lecie Spółdzielni „Ostrobramska”, ul. Łukowska 7

18 czerwca (poniedziałek) w godz. 8:30-17:30 – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Międzynarodowa”, ul. Międzynarodowa 44

18 czerwca (poniedziałek) w godz. 12:00-18:00 – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ostrobramska”, ul. Tarnowieckiej 7

19 czerwca (wtorek) w godz. 8:30-15:30 – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Międzynarodowa”, ul. Międzynarodowa 44

20 czerwca (środa) w godz. 8:30-15:30 – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Międzynarodowa”, ul. Międzynarodowa 44

21 czerwca (czwartek) w godz. 17:00-20:00 – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Marysin Wawerski”, ul. Makowska 31, klatka II

22 czerwca (piątek) w godz. 17:00-20:00 – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Marysin Wawerski”, ul. Makowska 31, klatka II

23 czerwca (piątek) w godz. 12:00-16:00 – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Marysin Wawerski”, ul. Makowska 31, klatka II

25 czerwca (poniedziałek) w godz. 12:00-18:00 – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ostrobramska”, ul. Tarnowieckiej 7


 

PRAGA-PÓŁNOC

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Praga-Północ, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15

19 czerwca (wtorek), w godz. 15:00-17:00 – punkt przy strefie kibica przy ul. Kawęczyńskiej 44

23 i 24 czerwca (sobota i niedziela) w godz. 16:00-20:00 – punkt przy ściance wspinaczkowej nad Wisłą, ul. Wybrzeże Szczecińskie na wysokości Mostu Świętokrzyskiego

28 czerwca (czwartek), w godz. 13:00-16:00 – punkt przy strefie kibica przy ul. Kawęczyńskiej 44

30 czerwca (sobota), w godz. 13:00-18:00 – punkt plenerowy przy ul. Dąbrowszczaków 6 (od strony Pl. Hallera przy wejściu do przychodni)


 

REMBERTÓW

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Rembertów, Wydział Obsługi Mieszkańców, al. Gen. Antoniego Chruściela „Montera” 28

19 czerwca (wtorek), w godz. 16:00-20:00 – punkt przy ul. Chełmżyńskiej 41

23 czerwca (sobota), w godz. 11:00-15:00, punkt przy al. gen. A. Chruściela na skwerze przy ratuszu

24 czerwca (niedziela), w godz. 15:00-19:00, punkt na terenie Flow Parku przy ul. Magenta

27 czerwca (środa), w godz. 16:00-20:00, punkt przy ul. Bellony (przy wyjściu ze stacji PKP)



ŚRÓDMIEŚCIE

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Śródmieście, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Nowogrodzka 43

15 i 16 czerwca (piątek i sobota), w godz. 11:00-18:00 – Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/66

17 czerwca (niedziela) w godz. 12:00-17:00 – Bar Prasowy, ul. Marszałkowska 10/16

20 czerwca (środa) w godz. 10:00-15:00 – punkt plenerowy na Skwerze Hoover’a

22 czerwca (piątek) w godz. 12:00-17:00 – Hala Mirowska, pl. Mirowski 1

23 czerwca (sobota) w godz. 10:00-14:00 – punkt przy targu przy skrzyżowaniu Al. 3 Maja i ul. Solec

25 czerwca (poniedziałek) w godz. 11:00-18:00 – „Patelnia” przy stacji metra Centrum

27 czerwca (środa) w godz. 12:00-16:00 – Klubokawiarnia Międzypokoleniowa, ul. Anielewicza 3/5        


 

TARGÓWEK

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Targówek, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Kondratowicza 20

17 czerwca (niedziela), w godz. 12:00-16:00 – punkt podczas Rodzinnego Pikniku Ekologicznego w Parku Bródnowskim

23 czerwca (sobota), w godz. 12:00-17:00 – punkt podczas Pikniku historycznego na Grodzisku w Lasku Bródnowskim

24 czerwca (niedziela), w godz. 10:00-15:00 – punkt podczas Pikniku historycznego na Grodzisku w Lasku Bródnowskim


 

URSUS

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Ursus, Wydział Obsługi Mieszkańców, Pl. Czerwca 1976 r. 1

16 czerwca (sobota) w godz. 15:00-20:00 – punkt plenerowy podczas XXIV Dni Ursusa w Parku Czechowickim 

16 i 23 czerwca (soboty) w godz. 10:00-14:00 – Biblioteka Publiczna, ul. Plutonu AK "Torpedy" 47

Od 18 do 22 czerwca oraz od 25 do 29 czerwca w godz. 11:00-19:00 – Biblioteka Publiczna, ul. Plutonu AK "Torpedy" 47


 

URSYNÓW 

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Ursynów, Wydział Obsługi Mieszkańców, aleja Komisji Edukacji Narodowej 61


 

WAWER

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Wawer, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Żegańska 1

Od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-14:00 – Wypożyczalnia dla Dorosłych nr 87 w Aninie, ul. Trawiasta 10

W poniedziałki, środy i piątki w godz. 12:00-18:00 oraz we wtorki i czwartki w godz. 10:00-16:00 – Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 59 w Marysinie Wawerskim, ul. Króla Maciusia 10

Od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00 – Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 121 w Międzylesiu, ul. Żegańska 1

W poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 11:00-15:00 oraz w środy w godz. 13:00-18:00 – Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 47 w Radości, ul. Izbicka 7

W poniedziałki w godz. 13:00-19:00, w środy i piątki w godz. 13:00-18:00, we wtorki i czwartki w godz. 11:00-16:00 – Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 82 w Miedzeszynie, ul. Agrestowa 1

Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00 – Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 25 w Falenicy, ul. Walcownicza 14

Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 – Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1

Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-17:00 – WCK Filia Radość, ul. Planetowa 36

Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-19:00 – OSiR przy ul. V Poprzeczna 22, I piętro, sala fitness

Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 – Wielofunkcyjny obiekt sportowy "Syrenka", ul. Starego Doktora 1

Od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-16:00 – WCK Filia Falenica, ul. Włókiennicza 54

W soboty w godz. 12:00-16:00 oraz w niedziele w godz. 15:00-19:00 – Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Nadwiśle”, ul. Trakt Lubelski 67

20 czerwca (środa) w godz. 17:00-19:00 – Osiedle Las, róg ul. Kadetów i ul. Sęczkowej

24 czerwca (niedziela) w godz. 8:30-15:00 – Osiedle Miedzeszyn, róg ul. Patriotów i ul. Szafirowej

26 czerwca (wtorek) w godz. 16:00-19:00 – Osiedle Wawer, róg ul. Błękitnej i ul. Solidnej

Od 15 do 22 czerwca (poza weekendem) w godz. 11:00-19:00, 25 czerwca w godz. 9:00-19:00, 26 czerwca w godz. 9:00-15:00, 27 czerwca w godz. 9:00-19:00 oraz 29 czerwca w godz. 9:00-15:00 – WCK Filia Aleksandrów, ul. Samorządowa 10

Od 15 do 22 czerwca (poza weekendem) w godz. 9:00-20:00 oraz od 25 do 29 czerwca w godz. 8:00-16:00 – WCK Filia Anin, ul. V Poprzeczna 13

15 czerwca w godz. 12:00-17:00, od 18 do 22 czerwca w godz. 12:00-19:00 oraz od 25 do 29 czerwca w godz. 9:00-17:00 – WCK Filia Marysin, ul. Korkowa 96

Od 15 do 22 czerwca (poza weekendem) w godz. 10:00-20:00, 25 czerwca w godz. 10:00-16:00, 26 czerwca w godz. 14:00-20:00, 27 czerwca w godz. 12:00-18:00, 28 czerwca w godz. 14:00-20:00, 29 czerwca w godz. 10:00-16:00 – WCK Filia Zastów, ul. Lucerny 13


 

WESOŁA

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Wesoła, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. W. Raczkiewicza 33

W poniedziałki w godz. 11:00-19:00, we wtorki i środy w godz. 11:00-18:00, w czwartki w godz. 10:00-16:00, w piątki w godz. 11:00-18:00, w soboty w godz. 9:00-14:00 – Filia nr 1 Biblioteki Publicznej, ul. Jana Pawła II 25

W poniedziałki w godz. 11:00-19:00, we wtorki w godz. 11:00-18:00, w czwartki w godz. 11:00-18:00, w piątki w godz. 10:00-16:00 – Filia nr 2 Biblioteki Publicznej, ul. Warszawska 55 lok. 207


 

WILANÓW

W poniedziałki w godz. 8:00-17:45, od wtorku do piątku w godz. 8:00-15:45 – Urząd Dzielnicy Wilanów, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Franciszka Klimczaka 2


 

WŁOCHY

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Włochy, Wydział Obsługi Mieszkańców, al. Krakowska 257

Od poniedziałku do piątku, w godz. 14:00-18:00 – Artystyczny Dom Animacji "ADA"ul. Ks. J. Chrościckiego 14


 

WOLA

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Wola, Wydział Obsługi Mieszkańców, al. Solidarności 90

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00 – Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia, ul. Syreny 18


 

ŻOLIBORZ

W poniedziałki w godz. 8:00-18:00, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Słowackiego 6/8

21 i 28 czerwca (czwartki) w godz. 11:00-13:00 – Gimnazjum nr 54, przy ul. Elbląskiej 51 

21 i 28 czerwca (czwartki) w godz. 12:00-14:00 – Gimnazjum nr 54, Miejsce Aktywności Lokalnej, ul. Marii Kazimiery 20/1

21 czerwca (czwartek) w godz. 15:00-17:00 – Przedszkole nr 433, ul. Rydygiera 8a

21 czerwca (czwartek) w godz. 16:00-18:00 – Administracja osiedla Żoliborz Artystyczny, ul. Kaliny Jędrusik 4/145

23 czerwca (sobota), w godz. 11:00-13:00 – Czytelnia Pod Sowami, ul. Gen. Zajączka 8

28 czerwca (czerwca), w godz. 11:00-13:00 – Pawilon Kulturalny, ul. Sady Żoliborskie 4

30 czerwca (sobota), w godz. 11:00-13:00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Słowackiego 6/8