Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Spotkania o zgłoszonych projektach - 130 terminów!

opublikowany: 25 stycznia 2016 16:05, karolina.kowalczyk

 

Na spotkaniach będą obecni autorzy projektów, pracownicy odpowiednich wydziałów w urzędach dzielnic i jednostek, przedstawiciele dzielnicowych zespołów ds. budżetu partycypacyjnego i wszyscy zainteresowani projektami ze swojego otoczenia mieszkańcy.

Spotkania są szansą na ulepszenie projektów - w wyniku rozmów każdy projekt może być uzupełniony i dopracowany lub zupełnie zmieniony.

Zapraszamy! Do wyboru jest aż 130 spotkań!

 

Cykl spotkań kończy się 6 marca 2016 r.

Autorzy mogą modyfikować swoje projekty od połowy lutego do 13 marca 2016 roku.

 

UWAGA Obecność projektodawcy lub jego przedstawiciela na spotkaniu dyskusyjnym jest obowiązkowa. Nieobecność projektodawcy jest jednoznaczna z wycofaniem projektu!

Spotkania odbywają się we wszystkich obszarach, w których można składać projekty.

Każdy projekt można również skomentować on-line.

 

 


BEMOWO / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

15 lutego (poniedziałek) godz. 18.00-21.00 – Urząd Dzielnicy Bemowo ul. Powstańców Śląskich 70, SALA NR 7

Omawiane będą projekty OGÓLNODZIELNICOWE     LISTA PROJEKTÓW

 

18 lutego (czwartek) godz. 18.00-21.00 – Szkoła Podstawowa nr 321 ul. Szadkowskiego 3

Omawiane będą projekty z obszaru LOTNISKO, BEMOWO–LOTNISKO, FORT BEMA

 

22 lutego (poniedziałek) godz. 18.00-21.00 – Szkoła Podstawowa nr 350 ul. Irzykowskiego 1a

Omawiane będą projekty z obszaru CHRZANÓW, JELONKI PÓŁNOCNE, JELONKI POŁUDNIOWE

 

25 lutego (czwartek) godz. 18.00-21.00 – Skwer Sportów Miejskich, ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego 22H

Omawiane będą projekty z obszaru BOERNEROWO, FORT RADIOWO, GROTY, GÓRCE

 

29 lutego (poniedziałek) godz. 18.00-21.00 – Urząd Dzielnicy Bemowo ul. Powstańców Śląskich 70, SALA NR 7

Omawiane będą projekty OGÓLNODZIELNICOWE    LISTA PROJEKTÓW

 

3 marca (czwartek) godz. 18.00-21.00 – Urząd Dzielnicy Bemowo ul. Powstańców Śląskich 70, SALA NR 7

Omawiane będą projekty OGÓLNODZIELNICOWE    LISTA PROJEKTÓW

 


BIAŁOŁĘKA / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

17 lutego (środa) godz. 18:00-21:00 – w Szkole Podstawowej nr 356, ul. Głębocka 66

omawiane będą projekty z OBSZARU 3  LISTA PROJEKTÓW

z rejonu ulic Elektronowa, Białołęcka, Juranda ze Spychowa, Magiczna, Głębocka oraz Kanału Bródnowskiego

 

18 lutego (czwartek) godz. 18:00-21:00 – w Gimnazjum nr 164, ul. Ostródzka 175

omawiane będą projekty z OBSZARU 3  LISTA PROJEKTÓW

z rejonu Kątów Grodziskich, Augustowa, Kobiałki i Ruskowego Brodu

 

23 lutego (wtorek) godz. 18:00-21:00 – w Szkole Podstawowej nr 314, ul. Porajów 3

omawiane będą projekty z OBSZARU 1  LISTA PROJEKTÓW

z rejonu ulic Porajów, Picassa, Van Gogha, Ceramiczna, Milenijna, Kowalczyka, Krzyżówki oraz osiedla Piekiełka

 

24 lutego (środa) godz. 18:00-21:00 – w Szkole Podstawowej nr 344, ul. Erazma z Zakroczymia 15

omawiane będą projekty z OBSZARU 1   LISTA PROJEKTÓW

z rejonu ulic Ćmielowska, Mehoffera, Erazma z Zakroczymia, Nowodworska, Płudowska, Stefanika, Odkryta

 

25 lutego (czwartek) godz. 18:00-21:00 – w Szkole Podstawowej nr 342, ul. Strumykowa 21

omawiane będą projekty z OBSZARU 1   LISTA PROJEKTÓW

z rejonu ulic Ordonówny, Strumykowa, Książkowa, Dzierzgońska, Leśnej Polanki, Aluzyjna, Przyrzecze, Poetów,

 

2 marca (środa) godz. 18:00-21:00 –  w Gimnazjum  nr 124, ul. Przytulna 3

omawiane będą projekty z OBSZARU 2    LISTA PROJEKTÓW

z rejonu Choszczówki i Dąbrówki Szlacheckiej

 

3 marca (czwartek) godz. 18:00-21:00 w Szkole Podstawowej nr 110, ul. Bohaterów 41

omawiane będą projekty z OBSZARU 2  LISTA PROJEKTÓW

z rejonu Białołęki Dworskiej, Henrykowa, Płud i Szamocina oraz ulic Marywilskiej i Płochocińskiej

 


BIELANY / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

15 lutego (poniedziałek) godz. 17:00 – UD Bielany, sala nr 30 (widowiskowa), wejście od ul. Jarzębskiego

omawiane będą projekty z poziomu ogólnodzielnicowego   LISTA PROJEKTÓW

 

16 lutego (wtorek) godz. 17:00 – UD Bielany, sala nr 30 (widowiskowa), wejście od ul. Jarzębskiego

omawiane będą projekty z poziomu ogólnodzielnicowego   LISTA PROJEKTÓW

 

18 lutego (czwartek) godz. 17:00 – UD Bielany, sala nr 30 (widowiskowa), wejście od ul. Jarzębskiego

omawiane będą projekty z poziomu ogólnodzielnicowego   LISTA PROJEKTÓW

 

22 lutego godz. 17:00 – UD Bielany, sala nr 30 (widowiskowa), wejście od ul. Jarzębskiego

omawiane będą projekty z obszaru Stare Bielany

 

23 lutego godz. 17:00 – Administracja Osiedla Piaski, ul. Broniewskiego 71

omawiane będą projekty z obszaru Piaski

 

23 lutego godz. 17:00 – Bielański Ośrodek Kultury, ul. Goldoniego 1

omawiane będą projekty z obszaru Wawrzyszew

 

24 lutego godz. 17:00 – Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej, ul. Szegedyńska 9a

omawiane będą projekty z obszaru Wrzeciono, Młociny

 

25 lutego godz. 17:00 – TKKF Chomiczówka, ul. Pablo Nerudy 1

omawiane będą projekty z obszaru Chomiczówka

 

25 lutego godz. 17:00 – Zespół Szkół nr 55, ul. Gwiaździsta 35

omawiane będą projekty z obszaru Ruda, Marymont i Las Bielański

 

29 lutego godz. 17:00 – Biblioteka Publiczna im. St. Staszica, ul. Duracza 19

omawiane będą projekty z obszaru Słodowiec + obszaru Radiowo, Wólka Węglowa, Placówka, Huta

 


MOKOTÓW / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

16 lutego (wtorek) godz. 17:00 – Służewski Dom Kultury, ul. Bacha 15

omawiane będą projekty z OBSZARU A

ZWIĄZANE Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA, OŚWIATĄ, SPRAWAMI SPOŁECZNYMI I ZDROWIEM, KULTURĄ

 

2 marca (środa) godz. 17:00 – Służewski Dom Kultury, ul. Bacha 15

omawiane będą projekty z OBSZARU A

PROJEKTY ZWIĄZANE Z INWESTYCJAMI I INFRASTRUKTURĄ, GOSPODARKĄ NIERUCHOMOŚCIAMI

 

18 lutego (czwartek) godz. 17:00 – Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

omawiane będą projekty z OBSZARU B

PROJEKTY ZWIĄZANE Z INWESTYCJAMI I INFRASTRUKTURĄ

 

19 lutego (piątek) godz. 17:00 – Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

omawiane będą projekty z OBSZARU B

PROJEKTY ZWIĄZANE Z INWESTYCJAMI I INFRASTRUKTURĄ

 

22 lutego (poniedziałek) godz. 17:00 – Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

omawiane będą projekty z OBSZARU B

PROJEKTY ZWIĄZANE Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA, GOSPODARKĄ NIERUCHOMOŚCIAMI

 

3 marca (czwartek) godz. 17:00 – Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

omawiane będą projekty z OBSZARU B

ZWIĄZANE Z OŚWIATĄ, SPRAWAMI SPOŁECZNYMI I ZDROWIEM, SPORTEM I REKREACJĄ, KULTURĄ

 

17 lutego (środa) godz. 17:00 – Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40

omawiane będą projekty z OBSZARU C

PROJEKTY ZWIĄZANE Z INWESTYCJAMI I INFRASTRUKTURĄ

 

23 lutego (wtorek) godz. 17:00 – Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40

omawiane będą projekty z OBSZARU C

PROJEKTY ZWIĄZANE Z INWESTYCJAMI I INFRASTRUKTURĄ

 

4 marca (piątek) godz. 17:00 – Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40

omawiane będą projekty z OBSZARU C

PROJEKTY ZWIĄZANE Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA, OŚWIATĄ I WYCHOWANIEM,

SPRAWAMI SPOŁECZNYMI I ZDROWIEM, KULTURĄ, GOSPODARKĄ NIERUCHOMOŚCIAMI

 

24 lutego (środa) godz. 17:00 – Zespół Szkół nr 59, ul. Sobieskiego 68

omawiane będą projekty z OBSZARU D

PROJEKTY ZWIĄZANE Z INWESTYCJAMI I INFRASTRUKTURĄ

 

25 lutego (czwartek) godz. 17:00 – Zespół Szkół nr 59, ul. Sobieskiego 68

omawiane będą projekty z OBSZARU D

PROJEKTY ZWIĄZANE Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA, OŚWIATĄ I WYCHOWANIEM,

SPRAWAMI SPOŁECZNYMI I ZDROWIEM, SPORTEM I REKREACJĄ,

KULTURĄ, GOSPODARKĄ NIERUCHOMOŚCIAMI

 

26 lutego (piątek) godz. 17:00 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Gościniec 53

omawiane będą projekty z OBSZARU E

 

29 lutego (poniedziałek) godz. 17:00 – Gimnazjum nr 3, ul. Chełmska 23

omawiane będą projekty z OBSZARU F

PROJEKTY ZWIĄZANE Z INWESTYCJAMI I INFRASTRUKTURĄ, OCHRONĄ ŚRODOWISKA

 

1 marca (wtorek) godz. 17:00 – Gimnazjum nr 3, ul. Chełmska 23

omawiane będą projekty z OBSZARU F

PROJEKTY ZWIĄZANE Z OŚWIATĄ I WYCHOWANIEM, SPRAWAMI SPOŁECZNYMI I ZDROWIEM,

SPORTEM I REKREACJĄ, KULTURĄ, GOSPODARKĄ NIERUCHOMOŚCIAMI

 


OCHOTA / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

20 lutego (sobota), godz. 11:00-14:00 – kawiarnia „Kwadratowa, ul. Reja 9

omawiane będą projekty z obszaru STARA OCHOTA     LISTA PROJEKTÓW

 

22 lutego (poniedziałek), godz. 17:30-20:30 – kawiarnia „Kwadratowa, ul. Reja 9

omawiane będą projekty z obszaru STARA OCHOTA     LISTA PROJEKTÓW

 

24 lutego (środa), godz. 17:30-20:30 – Zespół Szkół im. S. Wysockiego, ul. Szczęśliwicka 56

omawiane będą projekty z obszaru SZCZĘŚLIWICE

 

25 lutego (czwartek), godz. 17:30-20:30 – Zespół Szkół im. S. Wysockiego, ul. Szczęśliwicka 56

omawiane będą projekty z obszaru SZCZĘŚLIWICE

 

2 marca, godz. 17:30-20:30 – Urząd Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17A 

omawiane będą projekty OGÓLNODZIELNICOWE     LISTA PROJEKTÓW

 

3 marca, godz. 17:30-20:30 – Urząd Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17A

omawiane będą projekty OGÓLNODZIELNICOWE    LISTA PROJEKTÓW

 

5 marca, godz. 11:00-14:00 – Biblioteka „Pod Skrzydłami”- Warszawska Galeria Exlibrisu, ul. Grójecka 109

omawiane będą projekty z obszaru RAKOWIEC

 


PRAGA-POŁUDNIE / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

18 lutego (czwartek) godz. 17:00 – DBFO Ul. Grochowska 262

omawiane będą projekty z obszaru Grochów Centrum

 

19 lutego (piątek) godz. 17:30 – SP 141 ul. Szaserów 117

omawiane będą projekty z obszaru Grochów Północny

 

20 lutego (sobota) godz. 10:30 – Urząd Dzielnicy Praga-Południe ul. Grochowska 274 (sala 305) 

omawiane będą projekty z obszarów Kamionek i Przyczółek Grochowski

 

20 lutego (sobota) godz. 13:30 – Urząd Dzielnicy Praga-Południe ul. Grochowska 274 (sala 305)   

omawiane będą projekty ogólnodzielnicowe / do projektu numer 766 włącznie

 

23 lutego (wtorek) godz. 17:30 – Klub Kultury Seniora ul. Pawlikowskiego 2

omawiane będą projekty z obszaru Gocław

 

25 lutego (czwartek) godz. 17:30 – Rada Osiedla ul. Sygietyńskiego 7 (I piętro)

omawiane będą projekty z obszaru Grochów Kinowa 

 

27 lutego (sobota) godz. 10:30 – Urząd Dzielnicy Praga-Południe ul. Grochowska 274 (sala 305)

omawiane będą projekty ogólnodzielnicowe / od projektu numer 793 włącznie do projektu 1656 włącznie

 

27 lutego (sobota) godz. 13:30 – Urząd Dzielnicy Praga-Południe ul. Grochowska 274 (sala 305)

omawiane będą projekty ogólnodzielnicowe / od projektu numer 1733 włącznie

 

1 marca (wtorek) godz. 17:00 – Prom ul. Brukselska 23

omawiane będą projekty z obszaru Saska Kępa / do projektu numer 1284 włącznie

 

2 marca (środa) godz. 17:00 – Prom ul. Brukselska 23

omawiane będą projekty z obszaru Saska Kępa / od projektu numer 1350 włącznie

 

3 marca (czwartek) godz. 17:00 – Zespół Szkół Gastronomiczni-Hotelarskich ul. Majdańska 30/36

omawiane będą projekty z obszaru Grochów Południowy

 


PRAGA-PÓŁNOC / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

23 lutego (wtorek) godz. 18:00-21:00 – sala konferencyjna Urzędu Dzielnicy przy ul. Kłopotowskiego 15

Omawiane będą projekty OGÓLNODZIELNICOWE     LISTA OMAWIANYCH PROJEKTÓW

 

1 marca (wtorek) godz. 18:00-21:00 – sala konferencyjna Urzędu Dzielnicy przy ul. Kłopotowskiego 15

Omawiane będą projekty OGÓLNODZIELNICOWE     LISTA OMAWIANYCH PROJEKTÓW

 

2 marca (środa) godz. 18:00-21:00 – sala konferencyjna Urzędu Dzielnicy przy ul. Kłopotowskiego 15

Omawiane będą projekty z OBSZARU I     LISTA OMAWIANYCH PROJEKTÓW

 

3 marca (czwartek) godz. 18:00-21:00 – sala konferencyjna Urzędu Dzielnicy przy ul. Kłopotowskiego 15

Omawiane będą projekty z OBSZARU II     LISTA OMAWIANYCH PROJEKTÓW

 


REMBERTÓW / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

24 lutego (środa) godz. 17.30 – w Urzędzie Dzielnicy Rembertów, al. gen. A. Chruściela 28 (sala kolumnowa, I piętro)

 

1 marca (wtorek) godz. 17.30 – w Urzędzie Dzielnicy Rembertów, al. gen. A. Chruściela 28 (sala kolumnowa, I piętro)

 

2 marca (środa) godz. 17.30 – w Urzędzie Dzielnicy Rembertów, al. gen. A. Chruściela 28 (sala kolumnowa, I piętro)

 

SPRAWDŹ PODZIAŁ PROJEKÓW NA SPOTKANIA

 


ŚRÓDMIEŚCIE / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

18 lutego (czwartek) godz. 17.30 – Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Polna 7

omawiane będą projekty ze wszystkich obszarów     LISTA PROJEKTÓW

dotyczące EDUKACJI, SPORTU, KULTURY, POMOCY SPOŁECZNEJ i ZDROWIA (projekty inwestycyjne)

 

20 lutego (sobota) godz. 10.00 – Dom Kultury Śródmieście ul. Smolna 9

omawiane będą projekty z obszaru OGÓLNODZIELNICOWEGO     LISTA PROJEKTÓW

dotyczące KOMUNIKACJI

 

20 lutego (sobota) godz. 13.00 – Dom Kultury Śródmieście ul. Smolna 9

omawiane będą projekty z obszaru OGÓLNODZIELNICOWEGO    LISTA PROJEKTÓW

dotyczące PRZESTRZENI PUBLICZNEJ + ZIELENI i OCHRONY ŚRODOWISKA

 

23 lutego (wtorek) godz. 17.30 – Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Polna 7

omawiane będą projekty z obszarów SAWA i WARS     LISTA PROJEKTÓW

dotyczące KOMUNIKACJI

 

25 lutego (czwartek) godz. 17.30 – Dom Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25

omawiane będą projekty z obszaru OGÓLNODZIELNICOWEGO     LISTA PROJEKTÓW

dotyczące SPORTU, KULTURY, POMOCY SPOŁECZNEJ i ZDROWIA

 

1 marca (wtorek) godz. 17.30 – Dom Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25

omawiane będą projekty ze wszystkich obszarów     LISTA PROJEKTÓW

dotyczące EDUKACJI

 

5 marca (sobota) godz. 11.00 – Stacja Muranów Wł. Andersa 13

omawiane będą projekty z obszarów SAWA i WARS     LISTA PROJEKTÓW

dotyczące PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

 

5 marca (sobota) godz. 14.00 – Stacja Muranów Wł. Andersa 13

omawiane będą projekty z obszarów SAWA i WARS     LISTA PROJEKTÓW

dotyczące ZIELENI i OCHRONY ŚRODOWISKA

 


TARGÓWEK / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

                                                            

22 lutego (poniedziałek) godz. 17:00-19:00 – Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek, ul. Św. Wincentego 85

omawiane będą projekty z obszaru Bródno     LISTA PROJEKTÓW

 

23 lutego (wtorek) godz. 17:00-19:00 – Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek, ul. Św. Wincentego 85

omawiane będą projekty z obszaru Bródno      LISTA PROJEKTÓW

 

24 lutego (środa) godz. 17:00-19:00 – Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek, ul. Św. Wincentego 85

omawiane będą projekty z obszaru Bródno      LISTA PROJEKTÓW

 

25 lutego (czwartek) godz. 17.00-19.00 – Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65, ul. Krasnobrodzka 11

omawiane będą projekty z obszaru Bródno Podgrodzie     LISTA PROJEKTÓW

 

26 lutego (piątek) godz. 18:00-20:00 – DK "Zacisze", ul. Blokowa 1

omawiane będą projekty z obszaru ZACISZE      LISTA PROJEKTÓW

 

29 lutego (poniedziałek) godz. 17:00-19:00 – Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek, ul. Św. Wincentego 85

omawiane będą projekty z obszaru BRÓDNO     LISTA PROJEKTÓW

 

1 marca  (wtorek) godz. 17:30-19:30 Miejsce Aktywności Lokalnej "Cafe Sąsiad", ul. Ziemowita 16

omawiane będą projekty z obszaru TARGÓWEK FABRYCZNY, ELSNERÓW, UTRATA       LISTA PROJEKTÓW

 

2 marca (środa) godz. 18:00-20:00 – DK "Zacisze", ul. Blokowa 1

omawiane będą projekty z obszaru ZACISZE      LISTA PROJEKTÓW

 

3 marca (czwartek) godz. 17:00-19:00 – Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 37, ul. Piotra Skargi 54

omawiane będą projekty z obszaru TARGÓWEK MIESZKANIOWY      LISTA PROJEKTÓW

 

4 marca (piątek) godz. 17:00-19:00 – Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 37, ul. Piotra Skargi 54

omawiane będą projekty z obszaru TARGÓWEK MIESZKANIOWY       LISTA PROJEKTÓW

 


URSUS / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

22 lutego (poniedziałek) godz. 18:00-20:00 – Dom Kultury MIŚ ul. Zagłoby 17   

omawiane będą projekty z obszaru Ursus Północny

 

24 lutego (środa) godz. 17:00-20:00 – Dom Kultury Kolorowa, ul. g. K. Sosnkowskiego 16 (parter)

omawiane będą projekty z obszaru Ursus Południowy

 

29 lutego (poniedziałek) godz. 17:00-20:00   Dom Kultury Kolorowa, ul. g. K. Sosnkowskiego 16 (I piętro) 

omawiane będą projekty z obszaru Ursus Południowy

 

2 marca (środa) godz. 18:00-20:00 – Dom Kultury MIŚ ul. Zagłoby 17   

omawiane będą projekty z obszaru Ursus Północny

 

SPRAWDŹ, JAK PODZIELONE SĄ PROJEKTY POMIĘDZY SPOTKANIAMI

 


URSYNÓW / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

16 lutego (wtorek) godz. 18:00-21:00 Gimnazjum nr 91 przy ul. Kajakowej 10

omawiane będą projekty z obszaru Zielony Ursynów      LISTA PROJEKTÓW

 

18 lutego (czwartek) w godz. 18:00-21:00 Urząd Dzielnicy, s. 136 I piętro, al. KEN 61 (metro Imielin)

omawiane będą projekty z obszaru Ursynów Wysoki Północny     LISTA PROJEKTÓW

 

23 lutego (wtorek) w godz. 18:00-21:00 Urząd Dzielnicy, IV piętro, al. KEN 61 (metro Imielin)

omawiane będą projekty z obszaru Ursynów Wysoki Północny     LISTA PROJEKTÓW

 

24 lutego (środa) w godz. 18:00-21:00 Urząd Dzielnicy, s. 136 I piętro, al. KEN 61 (metro Imielin)

omawiane będą projekty z obszaru Ursynów Wysoki Południowy     LISTA PROJEKTÓW

 

25 lutego (czwartek) w godz.18:00-21:00 Urząd Dzielnicy, IV piętro, al. KEN 61 (metro Imielin)

omawiane będą projekty z obszaru Ursynów Wysoki Południowy     LISTA PROJEKTÓW

 

27 lutego (sobota) w godz. 10:30-13:30 Urząd Dzielnicy, IV piętro, al. KEN 61 (metro Imielin)

omawiane będą projekty z poziomu ogólnodzielnicowego      LISTA PROJEKTÓW

 

27 lutego (sobota) w godz. 13:30-16:30 Urząd Dzielnicy, IV piętro, al. KEN 61 (metro Imielin)

omawiane będą projekty z poziomu ogólnodzielnicowego    LISTA PROJEKTÓW

 

5 marca (sobota) w godz. 10:30-13:30 Urząd Dzielnicy, IV piętro, al. KEN 61 (metro Imielin)

omawiane będą projekty z poziomu ogólnodzielnicowego    LISTA PROJEKTÓW

 

5 marca (sobota) w godz. 13:30-16:30 Urząd Dzielnicy, IV piętro, al. KEN 61 (metro Imielin)

omawiane będą projekty z poziomu ogólnodzielnicowego     LISTA PROJEKTÓW

 


WAWER / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

18 lutego (czwartek) godz. 17:30 – WCK Sala  teatralna, ul. Żegańska 1a

omawiane będą projekty z poziomu ogólnodzielnicowego    LISTA PROJEKTÓW

z zakresu inwestycji, infrastruktury, ochrony środowiska oraz będące w kompetencjach Zarządu Dróg Miejskich

 

20 lutego (sobota) godz. 12:00 – WCK Sala  teatralna, ul. Żegańska 1a

omawiane będą projekty z poziomu ogólnodzielnicowego    LISTA PROJEKTÓW

z zakresu kultury, czytelnictwa, spraw społecznych 

 

20 lutego (sobota) godz. 15:00 – WCK Sala  teatralna, ul. Żegańska 1a

omawiane będą projekty z poziomu ogólnodzielnicowego    LISTA PROJEKTÓW

z zakresu kultury, sportu, edukacji

 

23 lutego (wtorek) godz. 17:30 – Zespół Szkół  nr 115 ul. Króla Maciusia 5

omawiane będą projekty z obszarów Marysin Północny i Południowy

 

24 lutego (środa) godz. 17:30 – Zespół Szkół nr  116 ul. Koryncka 33

omawiane będą projekty z obszarów Wawer i Sadul

 

26 lutego (piątek) godz. 17:30 – sala konferencyjna Urzędu Dzielnicy Wawer ul. Żegańska 1

omawiane będą projekty z obszaru Międzylesie

 

29 lutego (poniedziałek) godz. 17:30 – Filia WCK Aleksandrów ul. Samorządowa 10

omawiane będą projekty z obszarów Miedzeszyn i Aleksandrów

 

1 marca (wtorek) godz. 17:30 – Filia WCK Falenica ul. Włókiennicza 54

omawiane będą projekty z obszaru Falenica

 

2 marca (środa) godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 218 ul. Kajki 80/82

omawiane będą projekty z obszaru Anin

 

3 marca (czwartek) godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 128 ul. Kadetów 15

omawiane będą projekty z obszarów Zerzeń i Las

 

4 marca (piątek) godz. 17:30 – Zespól Szkół nr 70 ul. Bajkowa 17/21

omawiane będą projekty z obszarów Radośc i Nadwiśle

 


WESOŁA / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

16 lutego (wtorek) godz. 18:00 – Gimnazjum nr 120 ul. Armii Krajowej 39

projekty zgłoszone w obszarze 2 Centrum, Wola Grzybowska, Groszówka

 

17 lutego (środa) godz. 18:00 – Zespół Szkół nr 94 ul. Krótka 1

projekty zgłoszone w obszarze 1 i 3, Plac Wojska Polskiego oraz Zielona, Grzybowa

 

22 lutego (poniedziałek) godz. 18:00 – Gimnazjum nr 119 ul. Klimatyczna 1

projekty zgłoszone w obszarze 4 Stara Miłosna   PODZIAŁ PROJEKTÓW

 

23 lutego (wtorek) godz. 18:00 – Gimnazjum nr 119 ul. Klimatyczna 1

projekty zgłoszone w obszarze 4 Stara Miłosna    PODZIAŁ PROJEKTÓW

 


WILANÓW / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

25 lutego (czwartek) godz. 18:00 – Urząd Dzielnicy Wilanów ul. Klimczaka 2 budynek A - parter sala widowiskowa 

omawiane będą projekty z OBSZARU I     LISTA PROJEKTÓW

 

1 marca (wtorek) godz. 18:00 – Urząd Dzielnicy Wilanów ul. Klimczaka 2 budynek A - parter sala widowiskowa

omawiane będą projekty z OBSZARU I i OBSZARU II     LISTA PROJEKTÓW

 

3 marca (czwartek) godz. 18:00 – Urząd Dzielnicy Wilanów ul. Klimczaka 2 budynek A - parter sala widowiskowa

omawiane będą projekty z OBSZARU II     LISTA PROJEKTÓW

 


WŁOCHY / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

20 lutego (sobota) godz.10:00 – Szkoła Podstawowa nr 87, ul. Malownicza 31

omawine będą projekty z obszaru NISKIE OKĘCIE

 

20 lutego (sobota) godz. 13:30 – Artystyczny Dom Animacji ul. Chrościckiego 14

omawiane będą projekty z obszaru NOWE WŁOCHY

 

27 lutego (sobota) godz. 14:30 – Dom Kultury Włochy ul. Bolesława Chrobrego 27

omawiane będą projekty z obszaru STARE WŁOCHY

 

5 marca (sobota) godz. 10:00 – Urząd Dzielnicy, al. Krakowska 257 (sala 205)

omawiane będą projekty z obszaru WYSOKIE OKĘCIE     LISTA PROJEKTÓW

 

5 marca (sobota) godz. 13:00 – Urząd Dzielnicy, al. Krakowska 257 (sala 205)

wmawiane będą projekty z obszaru WYSOKIE OKĘCIE     LISTA PROJEKTÓW

 


WOLA / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

16 lutego (wtorek) godz. 17.30-20.30 – Muzeum Woli ul. Srebrna 12, Sala: Laboratorium Woli (parter)

omawiane będą projekty z obszaru Czyste+Mirów / do projekty 740 włącznie

 

17 lutego (środa) godz. 17.30-20.30 – Muzeum Woli ul. Srebrna 12, Sala: Laboratorium Woli (parter)

omawiane będą projekty z obszaru Czyste+Mirów / od projektu 755 włącznie

 

20 lutego (sobota) godz. 10.30-13.30 – Hala Sportowa KOŁO, ul. Obozowa 60

omawiane będą projekty z obszaru Koło / do projektu 1058 włącznie

 

20 lutego (sobota) godz. 13.30-16.30 – Hala Sportowa KOŁO, ul. Obozowa 60

omawiane będą projekty z obszaru Koło / od projektu 1089 włącznie

 

24 lutego (środa) godz. 17.30-20.30 – Urząd Dzielnicy Wola, Al. Solidarności 90, sala sesji

omawiane będą projekty z obszaru Powązki+Nowolipki / do projektu 1180 włącznie

 

26 lutego (czwartek) godz. 17.30-20.30 – Urząd Dzielnicy Wola, Al. Solidarności 90, sala sesji

omawiane będą projekty z obszaru Powązki+Nowolipki / od projektu 1296 włącznie

 

27 lutego (sobota) godz. 10.30-13.30 – Szkoła Podstawowa nr 132, ul. Grabowska 1

omawiane będą projekty z obszaru Ulrychów+Odolany / do projektu 425 włącznie + projekt 803

 

27 lutego (sobota) godz. 13.30-16.30 – Szkoła Podstawowa nr 132, ul. Grabowska 1

omawiane będą projekty z obszaru Ulrychów+Odolany / od projektu 642 włącznie

 

5 marca (sobota) godz. 10.30-13.30 – Sąsiedzki Dom Kultury, ul. Młynarska 53a

omawiane będą projekty z obszaru Młynów / do projektu 1152 włącznie

 

5 marca (sobota) godz. 13.30-16.30 – Sąsiedzki Dom Kultury, ul. Młynarska 53a

omawiane będą projekty z obszaru Młynów / od projektu 1273 włącznie

 


ŻOLIBORZ / SPRAWDŹ TERMINY W KALENDARZU

 

19 lutego (piątek) godz. 17.00-20.00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz przy ul. Słowackiego 6/8

omawiane będą projekty z obszaru Żoliborz Centralny    LISTA PROJEKTÓW

 

22 lutego (poniedziałek) godz. 17.00-20.00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz przy ul. Słowackiego 6/8

omawiane będą projekty z obszarów Żoliborz Centralny i Żoliborz Południowy-Powązki   LISTA PROJEKTÓW

 

26 lutego (piątek) godz. 17.00-20.00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz przy ul. Słowackiego 6/8

omawiane będą projekty z obszaru Sady Żoliborskie-Zatrasie    

 

2 marca (środa) godz. 17.00-20.00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz przy ul. Słowackiego 6/8

omawiane będą projekty z obszaru Marymont-Potok-Żoliborz Dziennikarski    

 

Pliki do pobrania